سلام مهمان گرامي؛
به سایت تخصصی ماهواره و شرینگ tcsat
خوش آمدید

براي مشاهده سایت ماهواره tcsat با امکانات کامل , گفتگو با مدیران و دانلود کاملا رایگان از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد

فروش اکانت جی شیر

اخبــار و اطلاعیــه های ســایت

سایت هیچ مسولیتی در قبال تبلیغات ندارد و هیچ کالایی را به فروش نمی رساند

اعلام ادرس های جدید سایت:
<<< https://sites.google.com/site/tcsatnet >>>

فروش اکانت جیشیر، (Gshare.ir) با کيفيت ترین اکانت و ارزان ترین و مطمئن ترین و تنها اکانت رسمی دنیا
باز کردن کلیه کانالها درتمامی جهات 3d-hd
برای خرید فقط و فقط از سایت اصلی شرکت اقدام فرمایید. شرکت جیشیر (Gshare.ir) جز در سایت رسمی که تبلیغاتش را در سایت میبینید ، هیچ سایت دیگری ندارد
آدرس سایت رسمی شرکت : WWW.GSHARE.IR
شرکت جیشیر(Gshare.ir) اکانت های زیر یک سال ندارد
مواظب سایتهای کلاه بردار باشید

۩۩۩ کاربرانی که توانایی مدیریت در بخش های مختلف سایت را دارند اعلام کنند ۩۩۩

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
  1. Top | #1

همکار انجمن
    شماره عضویت
    85778
    2,236 بار در 1,321 پست

$%jif7 اختصاصی اموزش دیدن ایپی تیوی gshare.ir در تلویزیونهای اندروید

اختصاصی اموزش تصویری دیدن ایپی تیوی gshare.irدر تلویزیونهای اندروید
    دیدن کانالهای ماهواره بدون دیش رسیور فقط با اینترنت
    در تلویزیونهای اندروید

ایپی تیوی تلویزیون.rar

تصاوير پيوست شده

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. # ADS

3. Top | #2

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115069
    0 بار در 0 پست

پیش فرض پاسخ : اختصاصی اموزش دیدن ایپی تیوی gshare.ir در تلویزیونهای اندروید

وووووووووووووووووووووو ممنون بلاخره تونستم این اکانت را روی تلویزیون هوشمند خودم فعالش کنم اینترنت 2مگ دارم خیلی سرعت خوبی داره و کانالها را بدون فریز باز میکنه

4. Top | #3

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115087
    0 بار در 0 پست

من اکانت iPTV GSHARE.IR را رو روی تلویزیون هوشمند سامسونگ فعالش کردم من اینترنت شاتل دارم به راحتی و بدون فریز کانالها رو باز میکنه کانالهای بسیار خوبی مثل کانالهای امریکایی خیلی خوبی با این اکانت پخش می شن سرعت اکانت فوق العاده عالیه و قیمت بسیار مناسبی داره

5. Top | #4

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115115
    0 بار در 0 پست

اکانت iptv gshare.ir را روی تلویزیون هوشمند ال جی فعالش کردم خیلی عالیه کانالهای بسیار زیادی رو مثل کانالهای امریکایی و مولتی ویژن ها و پکیج بین اسپرت عربی و پکیج dish tv و هزاران کانال خوب دیگه رو باز میکنه من اینترنت اسیا تک دارم سرعت باز کردن کانالها خیلی بالاست و مصرف اینترنت بسیار مناسبی داره

6. Top | #5

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115130
    0 بار در 0 پست

ممنون بابت اموزش خیلی کارتون عالی بود اکانت iptv gshare.ir دیگه کار رو راحت کرده فقط به اینترنت نیاز داری من این اکانت رو روی تلویزیون سامسونگ نصبش کردم و اینترنت 2 مگ مخابرات دارم بسیار عالی کار میکنه کانالهای بسیار خوبی رو مثل کانالهای امریکایی و مولتی ویژن و پکیج اسکای ایتالیا و کانالهای ترکیه ای و کانالهای هندی و ملی مانال خوب دیکه رو تو لیستش داره سرعت اکانت بسیار عالیه و مصرف اینترنت بسیار مناسبی داره و قیمتش در برابر این همه کانال خیلی خیلی مناسبه

7. Top | #6

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115092
    0 بار در 0 پست

کلی کانال امریکایی با این اکانت قابل دیدن هستند

8. Top | #7

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115100
    0 بار در 0 پست

قیمت این اکانت خیلی مناسبه و مصرف اینترنت کمی داره

9. Top | #8

کاربر انجمن
    شماره عضویت
    115269
    0 بار در 0 پست

الان جند وقته که از اکانت iptv gshare.ir استفاده می کنم و خیلی ازش راضی هستم چون با این اکانت کانالهای خیلی زیادی مثل پکیج هندی و پکیج دیجیترک و کلی کانال بزرگسال رو نگاه می کنم من این اکانت رو روی تلویزیون هوشمند سارپ مدل 50ue630x نصبش کردم و از اینترنت 2 مگ پارس انلاین استفاده می کنم و ویژگی این اکانت مصرف اینترنت خیلی کم و قیمت خیلی ارزونشه

کلمات کلیدی این موضوع